Til innholdet

Mes matome tvarką, kur kiti mato chaosą

Neleiskite praeičiai kaišioti pagalių į ratus – mes parodysime jums kelią į ateitį.

Tik 4 iš 10 paslaugų ir gamybos įmonių naudojasi mobiliuoju telefonu kaip pilnaverte darbo priemone*. 

Mūsų sprendimai, skirti išmaniesiems telefonams, padės jums ir jūsų darbuotojams lengviau ir išmaniau tvarkytis su darbo užduotimis.

Paskaitykite mūsų klientų atsiliepimus.

* Norstat 2017

 

Multiple Quotes
GSGroup sistemos pasižymi patogiomis ir lengvai valdomomis funkcijomis, yra tikslios ir turi gerą reputaciją rinkoje.
Best Transport AB
Multiple Quotes
Anksčiau teko tvarkyti tūkstančius popierinių dokumentų ir sąskaitų rankiniu būdu, o dabar visa informacija yra preinama skaitmeniniu formatu. Tai reiškia, kad procesai, anksčiau galėdavę trukti kelias savaites, dabar sutvarkomi keliais mygtuko paspaudimais.
BWT Danmark
Multiple Quotes
GSGroup sistemos leidžia registruoti ir suvesti užsakymų duomenis realiu laiku, todėl pasibaigus darbo dienai nebereikia užsukti į biurą.
Influx A/S

Pasirūpinkite savo turtu

Turite didelį transporto priemonių parką? Ši valdymo sistema idealiai tinka informacijos srautui suvaldyti ir optimizuoti logistikos veiklą.

Modernių sistemų dėka geriau suvaldysite duomenų srautą ir palengvinsite savo išteklių administravimą. Tai prisidės prie jūsų teikiamų paslaugų efektyvumo ir kokybės. Eksploatavimo ir paslaugų išlaidas sumažinsite iki 20 %.

 

Ateitis prasideda šiandien

Daugiau nei 150 000 vartotojų leidžia mums tobulėti ieškant tinkamiausių individualių sprendimų.

Svarstote, kokią skaitmeninę sistemą pasirinkti? Pasiūlysime individualų paslaugų paketą, padėsiantį jūsų įmonei pasiekti didžiausio efektyvumo. Susisiekite su GSGroup jau šiandien ir pateiksime pasiūlymą, atitinkantį jūsų poreikius.

 

Pradėkite savo kelionę į ateitį vienu mygtuko paspaudimu Susisiekite

Kokios informacijos ieškote?

Transporto priemonių parko valdymas

Šiuolaikinė transporto priemonių parko valdymo ir elektroninių kelionių ataskaitų sistema padeda optimizuoti logistikos veiklą.

Skaityti daugiau

Elektroninės kelionių ataskaitos

Palengvina kasdienį darbą ir atitinka mokesčių inspekcijos komerciniam transportui keliamus dokumentacijos reikalavimus.

Skaityti daugiau

Sekimas ir paieška

Pažangūs sprendimai teikia informaciją apie visų jūsų transporto priemonių, mašinų ir įrankių buvimo vietą realiu laiku.

Skaityti daugiau